Needscope

 

Marki, którym nie można się oprzeć

tns-needscope-banner
 
Istnieje wiele popularnych marek, ale tylko nieliczne posiadają magnetyczną moc przyciągania. Marki, którym nie można się oprzeć, wzbudzają prawdziwe pożądanie i są pierwszym wyborem konsumentów. Konkurowanie z nimi jest niesamowicie trudne.

NeedScope wie jak tworzyć marki, którym nie można się oprzeć. Zidentyfikowaliśmy  8 czynników stanowiących o sukcesie marki. Stworzenie takiej marki wymaga dogłębnego zrozumienia różnych poziomów potrzeb konsumentów na danym rynku – od tych czysto funkcjonalnych, przez społeczne, aż do potrzeb emocjonalnych. NeedScope wykorzystuje połączenie unikalnych narzędzi, aby odkryć zarówno potrzeby konsumentów jak i ich relacje z marką: uniwersalną strukturę psychologiczną,  umożliwiającą zrozumienie emocji konsumentów i przetłumaczenie ich na język danej kategorii, model relacji konsument – marka pozwalający na odkrycie różnych warstw potrzeb konsumenckich i wizerunku marki, od funkcjonalnych po emocjonalne oraz techniki projekcyjne, sprawdzone w skali globalnej, gwarantujące uzyskanie intuicyjnych reakcji emocjonalnych.

NeedScope daje konkretne rekomendacje, które są punktem wyjścia do stworzenia marki, której nie można się oprzeć. Bierzemy udział w całym procesie marketingowym klienta, zaczynając od określenia i oceny możliwości rynkowych, po ustalenie optymalnego pozycjonowania marki. Ponadto, wskazujemy możliwości zaadresowania niezaspokojonych potrzeb i pomagamy je odpowiednio wykorzystać.

Dowiedz się, jakie są korzyści z budowania marki o magnetycznej mocy przyciągania. Przeczytaj raport twórców NeedScope: Droga do szybkiego wzrostu. >>Pobierz, lub zobacz poniżej: